Auto plac Auto Niko

PronadjiAutoAuto placeviAuto plac Auto Niko

Auto plac Auto Niko Štip

Sa nama od: 2016

Најголем плац во Македонија за лесни товарни возила, комбиња и пикап од марката на познатите: Mercedes, Волксваген, Fiat, Цитроен и многу други. Возилата се со врвен квалитет, пристапни цени и внимателно одбрани само за вас.

Можност за кредитирање преку Халк Банка и ПроКредит Банка.. Во секое време имаме повеќе од 50 возила. Повелете посетете не на нашиот авто плац кој се наоѓа на магистралниот пат Св.Николе - Штип кај селото Кадрифаково во кругот на фабриката за кеси Мондо.

Посетете не и одберете го возилото од вашите соништа:

prodaja stanova pik smrtovnice blumen horoskop kalkulator online knjige pdf cvijece vicevi
Nema komentara posetilaca. Budite prvi koji će komentarisati ovaj auto-plac.Broj pregleda ove stranice po mesecima
Početni mesec: Jun 2017.


Pregledi oglasa za automobile po mesecima od juna 2017.


Kontaktirajte nas

PronadjiAuto
Telefon:
Email: office@pronadjiauto.com

Korisne adrese

Izdvojeno